Wynajem busa Śląsk, Czechowice Dziedzice

Opłacalną oraz wygodną formą podróżowania są busy. Nasza firma działa w Czechowicach-Dziedzicach, a z usług wynajmu tych pojazdów mogą skorzystać klienci ze Śląska. Tego rodzaju rozwiązanie ma wiele zalet zwłaszcza w przypadku wyjazdów zorganizowanych dla grup do 20 osób. Istnieje również możliwość wynajmu busa na wesele. Obsługujemy miasta takie jak Kraków, Katowice, Oświęcim, Czechowice Dziedzice i okolice na Śląsku. Nasz bus zawsze dowiezie Państwa na miejsce szybko i bezpiecznie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz zaletami wynikającymi z ich wynajmu wraz z kierowcami na różne okazje. Gwarantujemy profesjonalną obsługę poświadczoną doświadczeniem w branży transportowej.

Wynajem busów Czechowice Dziedzice, Oświęcim, Katowice, Kraków

Naszą flotę tworzy kilka wysokiej klasy busów, które obsługują m.in. wesela, eventy biznesowe, przejazdy na wydarzenia sportowe, kulturalne. W ramach wynajmu mają Państwo zapewniona podróż nowocześnie wyposażonymi pojazdami, w których nie brakuje wielu przydatnych podczas jazdy udogodnień. Przed każdym wyjazdem przechodzą kontrolę techniczną.

W naszych busach znajdują się pojemne bagażniki, ogrzewanie, klimatyzacja oraz Wi-Fi. Wyposażone są w przyciemniane szyby oraz we w pełni regulowane fotele. Ponadto mamy wykupione ubezpieczenie AC, OC oraz NNW. Oferta wynajmu tych pojazdów na Śląsku obejmuje w pakiecie także doświadczonego kierowcę. Nasi pracownicy przejechali już wiele kilometrów oraz świetnie radzą sobie na każdej trasie. Jeśli pojawi się jakiś problem drogowy, z łatwością go rozwiążą To sprawia, że bus na wesele lub inną uroczystość na Śląsku to komfortowa i bezpieczna opcja..

Dlaczego wynajem busa to dobry pomysł?

Jakikolwiek wyjazd grupowy – prywatny czy służbowy – jest zawsze większym przedsięwzięciem logistycznym. Wynajem busa, szczególnie na wesele i ślub rozwiązuje przede wszystkim kwestie związane z organizacją odpowiedniej liczby samochodów oraz kierowców. Podczas organizacji różnorodnych podróży większych grup ludzi na terenie Śląska i okolic występuje potrzeba organizacji i zaplanowania bardzo wielu rzeczy. Transport jest jedną z nich, dlatego warto się nieco odciążyć i powierzyć to nam. Wszyscy zapewniają sobie wygodną jazdę, decydując się na skorzystanie z naszej oferty na wesele lub każdą inną okazję. Tankowaniem czy ewentualnymi awariami zajmują się nasi doświadczeni pracownicy. Oni również czuwają nad bezpieczeństwem oraz komfortem pasażerów podczas podróży bez względu na jej długość.

Wynajem jest też znacznie tańszy niż podróżowanie samolotem, pociągiem lub własnym pojazdem, dzięki temu, że oferujemy konkurencyjne ceny. Ponadto jeśli planują Państwo wesele, ślub, imprezę integracyjną wakacyjny wypad rodzinny lub ze znajomymi na terenie kraju bądź poza jego granicami, warto też wziąć pod uwagę naszą propozycję!

Czy podróżowanie naszym busem jest komfortowe? 

Zdecydowanie tak! Jazda nim po Śląsku jest znacznie wygodniejsza w porównaniu do podróży pociągiem, autokarem, własnym samochodem czy samolotem. Z każdym z tych środków lokomocji mogą wiązać się pewne ograniczenia i niedogodności, jeśli jest to transport publiczny. Wówczas nie mogą sobie Państwo pozwolić na przystanki w dowolnym momencie czy dojechać wszędzie tam, gdzie chcą.

Proponowane przez nas busy mają ponadto rozkładane fotele umożliwiające komfortowy odpoczynek czy nawet sen. Jest to szczególnie istotna kwestia, gdy odwozimy osoby po całonocnej zabawie na weselu. Kierowca dopasowuje klimatyzację oraz ogrzewanie do potrzeb pasażerów. Dzięki dostępowi do Wi-Fi oraz gniazdek mogą Państwo pracować, słuchać muzyki, grać czy surfować po internecie.

Wynajem busa Śląsk - transport z kierowcą

Ta opcja jest szczególnie korzystna, gdy potrzebny jest np. bus na wesele, wyjazd integracyjny z pracy, wieczór kawalerski lub panieński, konferencję i tym podobne okazje. Wówczas odchodzi problem, kto będzie kierowcą i można się swobodnie bawić wraz z innymi uczestnikami wypadu. Z naszej propozycji często korzystają również: organizatorzy ślubów i wesel, kibice, fani gwiazd muzycznych, organizatorzy pielgrzymek, wycieczek dla emerytów/rencistów lub z innych stowarzysze na Śląsku.

Bus na wesele Śląsk

Zapewnienie gościom transportu na ślub z pewnością odebrane zostanie jako miły gest. Niezależnie od tego, również sami uczestnicy tego wyjątkowego wydarzenia mogą samodzielnie wynająć bus na wesele. W ten sposób rozwiążą Państwo kwestię wygodnego dojazdu, zwłaszcza jeśli kościół, urząd czy sala, gdzie zaplanowana jest impreza, położone są w dużej odległości na terenie Śląska. Ponadto każdy zaproszony będzie mógł skosztować alkohol, mając zapewniony transport i kierowcę do domu.

Wynajem busów Śląsk - transport na imprezy integracyjne, przewóz pracowników

Nie tylko wesele jest świetna okazja do wynajmu busa. Wyjazdy pracownicze z pewnością sprzyjają lepszej integracji zespołu. W przypadku małych czy średnich firm, w których pracuje kilka lub kilkanaście osób, nieopłacalnym rozwiązaniem jest wypożyczenie autokaru. Korzystniej finansowo wypada wynajem busa do podróży na terenie Śląska. Podobnie jest w przypadku przejazdów na eventy firmowe organizowane zarówno dla klientów, jak i zatrudnianych osób.

Jeśli dowożą Państwo pracowników do siedziby firmy lub w teren, gdzie realizują obowiązki służbowe, np. prace budowlane, roboty drogowe, zbiór owoców/warzyw itd., wynajem busa z naszym kierowcą jest również doskonałym rozwiązaniem. Wydatki na ten cel można wrzucić w koszty przedsiębiorstwa.

Busem na wycieczkę szkolną lub przedszkolną

W ramach oferty prowadzimy wynajem busów na jedno lub kilkudniowe wycieczki szkolne i przedszkolne dla placówek oświatowych z terenu Czechowic-Dziedzic, Katowic oraz innych miejscowości zlokalizowanych na Śląsku. Zapewniamy także przewozy dzieci na basen, do kina albo teatru.

Transfer busem na lotnisko 

Świadczymy usługi związane z transferem na lotnisko lub odbioru z tego miejsca. Nasi kierowcy mają doświadczenie w obsłudze tego rodzaju zleceń i w razie potrzeby są w stanie poczekać na opóźniony lot albo odebrać grupę z terminalu. Wynajem busów z dojazdem na terenie Śląsk na tę okoliczność jest o tyle wygodne, że odchodzi konieczność angażowania członków rodziny lub innych osób w celach transportowych.

Zapraszamy do szczegółowego przejrzenia oferty i jak najszybszej rezerwacji naszych pojazdów, aby mieć pewność, że organizowany przez Państwa wyjazd odbędzie się w zaplanowanym terminie! Oferujemy atrakcyjne stawki, indywidualne dla każdego klienta ze Śląska! 

Do skorzystania z usług zachęcamy:

grupy zorganizowane
klientów biznesowych
osoby indywidualne


Obsługujemy między innymi:

Wycieczki
Wyjazdy pobytowe
Obsługa uroczystości ślubnych i wesel
Wyjazdy integracyjne
Konferencje, szkolenia, targi
Pielgrzymki
Mecze i zawody sportowe
Transfery lotniskowe
Wieczory panieńskie i kawalerskie
Przejazdy pracownicze do zakładów pracy
Przejazdy dzieci i młodzieży w ramach zajęć szkolno-przedszkolnych

 

Potrzebujesz profesjonalnej firmy transportowej?